MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Do jednostki OSP Gołańcz trafił defibrylator AED Lifepak. To najbardziej skuteczne urządzenia do ratowania życia ludzkiego

OPRAC.:
Alicja Tylkowska
Alicja Tylkowska
Do jednostki OSP Gołańcz trafił defibrylator AED Lifepak
Do jednostki OSP Gołańcz trafił defibrylator AED Lifepak FB OSP Gołańcz
Ochotnicza Straż Pożarna w Gołańczy otrzymała nowe narzędzie, które może okazać się kluczowe w ratowaniu ludzkich istnień. Jest nim defibrylator AED Lifepak

Defibrylator AED Lifepak wzbogacił wyposażenie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołańczy. Umożliwi on skuteczniejsze działania podczas interwencji ratunkowych - spowoduje szybsze udzielenie pomocy osobom dotkniętym nagłymi zatrzymaniami krążenia.

LIFEPAK 1000 może pracować w dwóch trybach: automatycznym (dedykowanym osobom o elementarnym przeszkoleniu) i manualnym (dla zaawansowanych).Defibrylator zewnętrzny – AED – to stosowane w przypadku zatrzymania krążenia urządzenie, które wyzwala impuls elektryczny w celu zatrzymania migotania komór i przywrócenia prawidłowej akcji serca. Urządzenie za pomocą poleceń głosowych i wizualnych prowadzi zarówno osoby z wykształceniem medycznym, jak i bez niego, przez procedurę bezpiecznej defibrylacji w zatrzymaniu krążenia.

- informują strażacy w mediach społecznościowych

Często w ratowaniu życia ludzkiego liczy się się każda sekunda

Przywrócenie prawidłowego rytmu pracy serca, w pierwszych minutach po zatrzymaniu krążenia, może mieć decydujące znaczenie dla dalszego przebiegu interwencji i szansy na pełne odzyskanie zdrowia przez poszkodowanego. Wprowadzenie defibrylatora AED do wyposażenia OSP w Gołańczy, to krok w dobrą stronę - dzięki nowemu sprzętowi strażacy są gotowi działać jeszcze sprawniej i skuteczniej w sytuacjach kryzysowych, kiedy liczy się każda chwila.

Jak poinformowała jednostka OSP Gołańcz zakup sfinansowany został ze środków pochodzących z darowizny "Relax Wind Park III" Sp. z o o. oraz dotacji Miasta i Gminy Gołańcz.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Najlepsze produkty spożywcze dla kobiet 40+

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wagrowiec.naszemiasto.pl Nasze Miasto