Gładkie zwycięstwa faworytów w lidze siatkówki

ADE
Rozegrane przed tygodniem spotkania Wągrowieckiej Ligi Piłki Siatkowej miały tym razem jednostronny przebieg. Zaskoczeniem może być tylko wysoka wygrana CMB Wągrowiec nad Janowcem. Obie drużyny wcześniej prezentowały bardzo wysoki poziom gry

Tym razem prym od samego początku wiedli siatkarze z Wągrowca. W pierwszym secie wygrali 25-21. W drugim wręcz rozgromili rywali zwyciężając aż 25-12. Także trzeci set należał dla CMB, wygrywając 25-21.

W pozostałych spotkaniach można było się spodziewać takich, a nie innych wyników.

Auto-Kris Osada tym razem podejmowało Damasławek. Obie drużyny prezentują zupełni odmienny poziom, co było widać na parkiecie.

Osada wygrał gładko 3-0.
Takim samym wynikiem zakończyły się pozostałe dwa mecze. MKS pokonał Baby-Uno, a ZNP zwyciężyło nad Werkowem.