Nauczyciele nauczania początkowego na medal w Wągrowcu i okolicy. Oni walczą w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego

redakcja
Zobacz jacy nauczyciele klas I-III z Wągrowca i powiatu walczą w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego. Przejdź do galerii ->
Zobacz jacy nauczyciele klas I-III z Wągrowca i powiatu walczą w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego. Przejdź do galerii ->nadesłane na plebiscyt Nauczyciel na Medal
Udostępnij:
Nauczyciel na medal. To wielki konkurs Głosu Wielkopolskiego, w którym doceniani są nauczycieli z całego regionu. Celem plebiscytu jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Wśród nominowanych nie brakuje pedagogów nauczania początkowego z Wągrowca i powiatu wągrowieckiego. Kto walczy o miano nauczyciela na medal z ziemi wągrowieckiej?

Nauczyciel na medal z Wągrowca i powiatu wągrowieckiego

Głos Wielkopolski z w specjalnym plebiscycie pt. Nauczyciel na medal docenia wyróżniających się pedagogów.

- Celem plebiscytu jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli - informują organizatorzy konkursu.

Jak wskazują organizatorzy już sama nominacja do plebiscytu jest wyróżnieniem i docenieniem tego co dany pedagog robi dla społeczności szkolnej.

Wśród osób nominowanych nie brakuje nauczycieli nauczania początkowego z powiatu wągrowieckiego. To oni w szkołach mają styczność z najmłodszymi uczniami.

O miano nauczyciela na medal w klasach I - III walczy ponad 20 pedagogów z Wągrowca i powiatu wągrowieckiego.

Zobacz kto jest nominowany:

Zobacz jacy nauczyciele klas I-III z Wągrowca i powiatu walczą w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego. Przejdź do galerii ->

Nauczyciele nauczania początkowego na medal w Wągrowcu i oko...

Ważne informacje o plebiscycie "Nauczyciel na medal"

  • Głosowanie w powiatowym etapie będzie trwać do czwartku, 2 grudnia do godz. 21:30.
  • Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy.
  • Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w poniedziałek, 6 grudnia i będzie trwać do piątku, 17 grudnia do godz. 22:00.
  • Głosowanie w wojewódzkich kategoriach Nauczyciel akademicki i Uczelnia na medal rozpocznie się w poniedziałek, 25 października i będzie trwać do piątku, 17 grudnia do godz. 22:00.

Nagrody dla nauczycieli zostaną przyznane w pięciu kategoriach. Laureaci wśród nauczycieli przedszkola, klas 0-III i klas IV-VIII szkoły podstawowej oraz tych, którzy uczą młodzież w szkołach ponadpodstawowych, zostaną najpierw wybrani osobno w miastach i powiatach naszego województwa. Później wojewódzki finał plebiscytu wyłoni najlepszych w naszym regionie.

Podobnie będzie z nagrodami w kategoriach Przedszkole na medal i Szkoła na medal. Najpierw zostaną one przyznane osobno w miastach i powiatach, a później laureaci awansują do wojewódzkiego finału.

Głosowanie na nauczycieli akademickich oraz wyższe uczelnie będzie prowadzone w jednym etapie, w skali całego województwa.

Laureaci z naszego województwa w każdej kategorii plebiscytu awansują do ogólnopolskiego finału, w którym zostaną przyznane główne nagrody i tytuły Nauczyciel Roku Polski, Przedszkole Roku Polski, Szkoła Roku Polski oraz Uczelnia Roku Polski. Uroczyste wręczenie statuetek i głównych nagród finansowych odbędzie się w marcu 2022 roku podczas wielkiej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Wojewódzka gala plebiscytu

Wcześniej wszyscy laureaci w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu, zostaną zaproszeni na wojewódzką galę plebiscytu, podczas której odbiorą medale i nagrody.

Zobacz jacy nauczyciele klas I-III z Wągrowca i powiatu walczą w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego. Przejdź do galerii ->

Nauczyciele nauczania początkowego na medal w Wągrowcu i oko...

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie gloswielkopolski.pl.

Jak oddać głos na nauczycieli klas I-III? Zobacz

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Z czym mierzą się tegoroczni maturzyści?

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie