Nielba Wągrowiec pokonuje Koronę Piaski w kolejnym meczu ligowym [ZDJĘCIA]

Daria Bonowska
Zaledwie dwa dni po wygranym meczu z Victorią Skarszew, Nielba znów pokonuje swoich ligowych rywali. Tym razem Korona Piaski uległa klubowi z Wągrowca.

Dziś Nielba Wągrowiec zmierzyła się z Koroną Piaski. Choć na przerwę po pierwszej połowie zawodnicy Nielby schodzili z dwubramkową przewagą, to w drugiej połowie nie zabrakło emocji.
W 21 minucie meczu Jakub Kubiński otworzył worek z golami, zdobywając pierwszą bramkę dla Nielby. W doliczonym czasie pierwszej połowy, Rafał Leśniewski, ustanowił wynik na 2:0.
Druga połowa zaczęła się źle dla Nielby Wągrowiec i w 70 minucie meczu było już 2:2.
Pięć minut później kapitan żółto-czarnych nie zawiódł kibiców i pokonał bramkarza Korony z rzutu karnego.
Rafał Leśniewski ponownie zaskoczył rywali, strzelając gola z połowy boiska i to znów w doliczonym czasie gry. Tym samym ustanawiając wynik na 4:2 dla Nielby Wągrowiec.