Nożna Nielba: Lider gubi punkty w Wągrowcu

Jarek Ziółkowski
Nożna Nielba: Lider gubi punkty w Wągrowcu fot. Marcin Kotowski
Nożna Nielba: Lider gubi punkty w Wągrowcu - po zaciętym spotkaniu podopieczni Łukasza Mendla i Radosława Kołackiego zremisowali 1-1 z Sokołem Kleczew. Lider tabeli gubi punkty w Wągrowcu

Nielba Wągrowiec – Sokół Kleczew 1-1 (0-0)

Nożna Nielba Bramki: Marcin Ankudowicz 87’ karny.

Nożna Nielba Skład: 1. Patryk Łagodziński – 2. Adrian Mikołajczak, 3. Daniel Pawlak, 15. Patryk Sergiel, 10. Kamil Szewczyk (14. Patryk Sergiel 55’), 7. Marcin Ankudowicz, 14. Robert Willisch, 20. Patryk Polak, 13. Jan Wiśniewski (9. Adrian Pietrowski 75’) 11. Krzysztof Wojciechowski (17. Paweł Krauz 78’), 6. Kacper Wierzbicki.

Powiedzieli po meczu:

Adrian Pietrowski: W tym spotkaniu zadebiutowałem po miesięcznej przerwie, wszedłem na 20 minut. Normalne treningi z drużyną zacząłem raptem tydzień temu. Wchodzę na boisko, dostajemy głupią bramkę i trzeba szybko odrobić stratę. Na szczęście udało się doprowadzić do remisu. Jeśli idzie o mnie to grało mi się dość dobrze. Myślę iż przyszły tydzień przepracuje normalnie, wtedy zobaczymy co będzie dalej.

Marcin Ankudowicz: Do tego spotkanie podeszliśmy bardzo zmobilizowania oraz pewni siebie. Wiedzieliśmy że nie będzie łatwo. W głowach mieliśmy to iż nie możemy przegrać tego meczu. Dlatego w początek pojedynku wyszliśmy mocno, wiem że wszyscy dali z siebie „maksa”. Niestety taka bramka, jaka wpadła trochę demotywuje, jednak stratę udało się odrobić. Strzeliłem rzut karny i z tego bardzo się cieszymy,

Współpraca: Marcin Kotowski