Pierwszy etap plebiscytu Mistrzowie Sportu rozstrzygnięty. Znamy najlepszych sportowców, trenera i drużynę w powiecie

Monika Dziuma
Dziś (w piątek) o godzinie 22 zakończył się etap powiatowy plebiscytu "Mistrzowie Sportu". Kto u nas zwyciężył?

W kategorii Sportowiec Senior pierwsze miejsce zdobyła kolarka z GOGOL Team Wągrowiec Anna Starzyńska.

Kategorię Sportowiec Junior zdecydowanie wygrała karateczka Natalia Hemmerling z WKK Tiger Wągrowiec.

W kategorii Trener nie miała sobie równych trenerka personalna Weronika Jaroszek.

AP Calcio Wągrowiec to najlepsza drużyna w naszym powiecie.

Gratulujemy zwycięzcom!

Nasi zwycięzcy awansują teraz do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy. Spośród nich i pozostałych liderów z całej Wielkopolski zostaną wybrani Najpopularniejsi Juniorzy, Seniorzy, Trenerzy i Drużyny w Wielkopolsce w 2017 r.
Etap wojewódzki będzie trwał od 8 do 13 stycznia.