Porażka na inaugurację

JAR
Pierwsze spotkanie w nowym sezonie nie poszło po myśli nielbistów. W meczu na Śląsku ulegli zdzieszowickiemu Ruchowi aż 4-1

W meczu 1 kolejki II ligi w grupie zachodniej żółto - czarni musieli uznać wyższość rywali.

Honorowego gola dla podopiecznych trenera Knychały zdobył w 76 minucie Krzysztof Gryszczyński.

Spory wpływ na tak wysoką porażkę miała kontuzja Jacka Wosickiego, który doznał kontuzji w meczu pucharowym.

Pierwsza część spotkania byłą bardzo wyrównana. Oba zespoły grały niedokładnie rzadko stwarzając zagrożenie pod bramką rywala.

Jednak do przerwy prowadzili gospodarze 1-0. W drugiej części Nielba rzuciła się do odrabiania strat, jednakże błędy w defensywie sprawiły, że całe spotkanie zakończyło się wynikiem 4-1.