Przed nami druga edycja Air Show w Margoninie! Co będzie się działo? W 2018 roku pokazy obejrzały tłumy [ZDJĘCIA]

Monika Dziuma
Monika Dziuma
Już niebawem w Margoninie odbędzie się kolejna odsłona Air Show, czyli największej w regionie imprezy z pokazami lotniczymi w roli głównej. Pierwsza edycja tego wydarzenia miała miejsce w 2018 roku i przyciągnęła tłumy widzów!

Podniebne ewolucje, które można było oglądać 3 maja 2018 roku w Margoninie, zapierały dech w piersiach. Przed publicznością zaprezentowali się m.in. 3AT3 Formation Flying Team oraz Artur Kielak. Można było również zobaczyć samoloty Falcon 2000S i Yak-3.

Wszyscy Ci, którzy czekali na kolejną odsłonę tego wydarzenia, z pewnością będą zadowoleni. AIR SHOW Margonin odbędzie się 12 czerwca 2021 roku.

- Lista uczestników wciąż się wydłuża i zapewniamy Was, że mamy jeszcze kilka asów w rękawie. Pełny program Air Show przedstawimy po zaprezentowaniu wszystkich gwiazd, natomiast koniecznie zaplanujcie sobie cały 12 czerwca na pobyt w Margoninie! W ciągu dnia będziemy podziwiać pokazy cywilnych i wojskowych grup oraz solistów, impreza natomiast zakończy się późnym wieczorem efektownymi pokazami nocnymi z wykorzystaniem pirotechniki - poinformowali na facebooku organizatorzy.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z AIR SHOW 2018

Przed nami druga edycja Air Show w Margoninie! Co będzie się...

Nadal jednak nie są znane ceny biletów na pokazy lotnicze. Jak czytamy we wpisie organizatorów, te informacje zostaną podane do publicznej wiadomości już wkrótce.

Dalsza część tekstu pod wideo

Powstaje wiatrak pod Mieściskiem

- Aktualne wytyczne dot. organizacji imprez masowych po lockdownie pozwalają nam przygotować bezpieczny piknik na najwyższym poziomie (...) Z niecierpliwością odliczamy dni do spotkania z Wami! To będą długo wyczekiwane pierwsze pokazy w Polsce w tym roku i jedne z pierwszych w Europie. Mamy nadzieję, że spędzicie z nami ten dzień i będziecie się świetnie bawić. - dodają.

Wystawcy mogą zgłaszać chęć uczestnictwa w imprezie. Oferty należy wysyłać na adres biuro@kulturalnymargonin.pl lub zadzwonić na numer +48 67 28 46 119 (od 8:00 do 16:00).

ZOBACZ TAKŻE

Joanna Kociszewska z Bobrownik pod Wągrowcem tworzy słodkie...

Wideo

Dodaj ogłoszenie