MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Realizacja przebudowy drogi w Potulicach dobiega końca. Prace idą pełną parą!

OPRAC.:
Alicja Tylkowska
Alicja Tylkowska
Budowa drogi w Potulicach dobiega końca
Budowa drogi w Potulicach dobiega końca Urząd Gminy Wągrowiec
"Przebudowa dróg wraz z infrastrukturą techniczną w miejscowości Potulice", to zadanie, którego realizacja, jak poinformował Urząd Gminy Wągrowiec, dobiega końca.

W Potulicach, gm. Wągrowiec, dobiega końca realizacja zadania, które poprawi komfort życia mieszkańców, stanu dróg i bezpieczeństwa ich użytkowników. Zadanie pn. „Przebudowa dróg wraz z infrastrukturą techniczną w miejscowości Potulice” realizuje firma Przedsiębiorstwo Budowlano – Drogowe, Szymon Włodarczyk z miejscowości Cieśle.

Jak informował jeszcze w sierpniu 2023 roku - przy podpisaniu umowy z wykonawcą - Urząd Gminy Wągrowiec, zadanie objęło przebudowę drogi gminnej położonej na dz. 195, łączącej drogi powiatowe o nawierzchni asfaltowej oraz przebudowę i budowę dróg na osiedlu mieszkaniowym położonych na działkach 234/4, 239, 237, 236/2, 64/4, 76, 174, 241.

Zakres prac, to budowa miejsc postojowych na kostce przepuszczalnej, dróg osiedlowych o nawierzchni asfaltowej oraz z kostki betonowej, budowa chodników i dojść do klatek schodowych oraz odwodnienie terenu.

- Wkrótce zakończenie zadania i montaż lamp parkowych. Na całym osiedlu oraz tzw. trakcie wprowadzona zostanie stała organizacja ruchu i montaż znaków pionowych. Mieszkańców prosimy o cierpliwość

- poinformował Urząd Gminy Wągrowiec

Wartość prac oszacowano na 804 420,00 złotych. Gmina, na ten cel, otrzymała dofinansowanie z rządowego Programu Inwestycji Strategicznych w kwocie 600 000,00 złotych.

od 7 lat
Wideo

Wybory na Litwie - Miażdżące zwycięstwo obecnego prezydenta

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wagrowiec.naszemiasto.pl Nasze Miasto