Słaby początek sezonu w wykonaniu szczypiornistów Nielby Wągrowiec. Porażka w domowym meczu

Daria Bonowska
Początek sezonu Ligi Centralnej, w wykonaniu Nielby Wągrowiec, nie należy do udanych. Drużyna z Wągrowca zalicza drugą porażkę, tym razem silniejsza okazała się drużyna gości: KS Bundex Stal Gorzów.

Wyrównana pierwsza połowa

Początek spotkania między MKS Nielbą Wągrowiec a KS Bundex Stal Gorzów zapowiadał ciekawy i wyrównany mecz. Żadna z drużyn nie mogła zbudować większej, niż dwupunktowej, przewagi. Na początku na prowadzenie wyszła drużyna z Wągrowca, żeby za chwilę oddać prowadzenie gościom. Na przerwę, drużyna z Gorzowa schodziła z jednobramkowym prowadzeniem (8:9)

Brak skuteczności

W drugiej połowie spotkania, drużyna z Gorzowa nie oddała już prowadzenia. Sukcesywnie zwiększała swoją przewagę nad drużyną z Wągrowca. W 36 minucie, odskoczyli na trzy bramki (10:13) co dało im dużo większą swobodę gry.
Przez 10 minut spotkania Nielba Wągrowiec zaliczyła tylko jedno trafienie, a w tym czasie Gorzowianie do wyniku dorzucili siedem trafień. Niestety te 10 minut zaważyło na ostatecznym wyniku, pieczętując porażkę gospodarzy.

Nielba Wągrowiec - KS Bundex Stal Gorzówl 17:24 (8:9)

Nielba: Duszyński 4, Drzazgowski 4, Drobik 3, Świątkiewicz 2, Kelm 1,Przychodzeń 1, Widziński 1, Hoffmann 1, Skrzypczak, Wachowiak, Andrzejewski, Szmania, Jankowski (B), Dąbrowicz (B), Gawlik (B)