Walka pod siatką w Wągrowcu

Arkadiusz Dembiński
Przed ostatni raz na parkiecie zmierzyły się drużyny rywalizujące w Wągrowieckiej Lidze Piłki Siatkowej.

-W pierwszym meczu ZNP wygrywając 3:0 z Rogoźnem zapewniło sobie zwycięstwo w całej lidze. Mecz był zacięty i właściwie w każdym secie Rogoźno mogło przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.Drugi mecz też był bardzo zacięty. Gołańcz walczyła o dobrą pozycję wyjściową do walki o pierwsze miejsce, ale tylko wygrana za trzy punkty dawała szanse przed ostatnim meczem sezonu, który odbędzie się za tydzień z ZNP. Jednak wygrali za dwa punkty i to rozstrzygnęło kwestię pierwszego miejsca w Lidze. Żeby z kolei Gołańcz zajęła drugie miejsce w całej klasyfikacji musi za tydzień ugrać jednego seta - informuje Piotr Grzemski, prezes TS Wągrowiec.