Wełna Skoki zdeklasowana przez Wiarę Lecha Poznań! Kibicowskie show przy ulicy Parkowej!

Kacper Bagrowski
W meczu 6. kolejki V ligi wielkopolskiej grupy I Wełna Skoki gościła na swoim obiekcie zespół Wiary Lecha Poznań. Skoczanie ulegli gościom aż 0:5.

Wełna Skoki zmierzyła się z Wiarą Lecha Poznań

Podopieczni Dawida Jasińskiego nie mogą zaliczyć startu sezonu do udanych. W pięciu kolejkach zdobyli zaledwie cztery punkty i zajmowali 12. miejsce w tabeli. W sobotnie popołudnie mieli okazje podreperować swój bilans. Niestety, zakończyło się sromotną porażką.

Do Skoków przyjechała ekipa Wiary Lecha Poznań - zespół kiboli Kolejorza, wzmocniony dawnymi gwiazdami Lecha, m.in. Jakubem Wilkiem czy Hubertem Wołąkiewiczem. Gospodarze wyszli na ten mecz jakby wystraszeni i już w czwartej minucie wynik spotkania otworzył Kacper Dolski. Jeszcze w pierwszej połowie dwa gole dorzucił Dawid Kaczmarek, który przy okazji stał się najskuteczniejszym strzelcem w historii klubu. To nie był jednak koniec strzeleckiego festiwalu Kaczmarka - po przerwie zdobył kolejne dwie bramki, ustalając wynik spotkania na 0:5.

Kibicowskie show w Skokach. Trybuny stały się niebisko-białe

Sytuacja Wełny Skoki staje się arcytrudna. Nie wiadomo, jak potoczą się losy klubu i trenera - Dawida Jasińskiego. O tym wszystkim zadecydują najbliższe tygodnie.

Spotkaniu towarzyszył też prawdziwi kibicowski show, stworzony przez fanów poznańskiej ekipy, którzy zaprezentowali efektowne oprawy.

Wełna Skoki zdeklasowana przez Wiarę Lecha Poznań! Kibicowsk...

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani