Wielkie zwycięstwo Nielby Wągrowiec nad liderem!

Artur Woźniak
Mecz lidera z wiceliderem w rozgrywkach I Ligi Grupy A piłkarzy ręcznych zapowiadał wielkie emocje i takie były do ostatnich minut meczu

Pierwsza połowa w wykonaniu podopiecznych Bartosza Świerada nie wyglądała za dobrze. W żółto-czarnych szeregach było dużo nerwów i nie dokładności. Przełożyło się to na bardzo niską skuteczność w ataku. Taki stan rzeczy wykorzystali przyjezdni przeprowadzając szybkie kontry. Po pierwszej połowie na tablicy widniał wynik 7:10 dla MKS Mazur Sierpc.

Druga połowa wyglądała o wiele lepiej. W 43. minucie Nielba wyszła na pierwsze prowadzenie w tym meczu (16:15), walka bramka za bramkę i szalona końcówka żółto czarnych oraz świetna postawa w bramce Artura Gawlika dały cenne zwycięstwo nad liderem.

MKS Nielba Wągrowiec - MKS Mazur Sierpc 26:23 (7:10)