Ile zarabiają policjanci na poszczególnych stopniach kariery? Przeczytajcie! Dane uzyskano z Zarządu Głównego NSZZ Policjantów w Warszawie. Są to uśrednione kwoty netto. Sprawdź! Kliknij >>> Zobacz galerię.

Sprawdź, ile zarabiają policjanci! Kliknij >>> Zobacz galerię.Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?
Pisz do nas na: poznan@naszemiasto.pl
lub zostaw nam wiadomość na facebookuPOLECAMY:

Praca

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

JPS (gość)

Każda złotówka na Policję przypomina haracz na utrzymanie obozowego dozorcy, którego posłannictwem jest terroryzować, upadlać i pacyfikować. Kiedyś kabaret "Tey" proponował na areszcie przy Młyńskiej w Poznaniu powiesić hasło - "Naród sobie". Dziś to hasło pasuje jak ulał do Policji. Porządny obywatel widząc policjanta spluwa z pogardą i przechodzi na drugą stronę ulicy. Jak w Stanie Wojennym! Dzisiejsza Policja jest jeszcze gorszą wersją ZOMO, SB i MO !!! Policja nie służy społeczeństwu! Każda złotówka wydana na Policję jest inwestycją w pozbawianie społeczeństwa wolności! Zupełnie jak w czasach PRL.

VINICJUSZ (gość)

Jestem policjantem od wielu lat i mam już dość policji praktycznie nie ma a kto ma znajomości awansuje kto ich nie ma zapierdala na najgorszym stanowisku dodatki sa dla znajomkow,kochanek.

Średnio wysoka blond brunetka (gość)

Uśrednione zarobki...hahaha.... To tak jak średnie zarobki netto. Niby KAZDY z nas SREDNIO zarabia coś powyżej 3500zl. Takie głupoty wychodzą, kiedy liczy się osoby, które zarabiają miliony z osobami zarabiającymi najniższe krajowe.
Moim zdaniem wstyd w ogóle takie artykuły do neta wstawiac. Nic nie znaczą ani nic nie wnoszą.

Ja (gość)

Ale zakłamanie. Tyle to może zarabiają w garnizonie stołecznym, gdzie mają dodatek stołeczny albo jeśli dodamy do tego nagrodę roczną i podzielimy przez 12 miesięcy. Jeśli ktoś nie wierzy mogę pokazać jaki jest wpływ na konto.