Gminne rozgrywki LZS w Kobylcu

Joanna Pacan
Komplet punktów do tej pory zebrał Transport, a także LKS Rudnicze, Merx i MTC. Ciekawie jest w II lidze...

Po tygodniowej przerwie na kobylecki Orlik wróciły rozgrywki Ligi Gminnej LZS. Trzecia kolejka podziałała jak proch w armacie, a zawodnicy kilku ekip urządzili sobie prawdziwą kanonadę. Już kilka dni wcześniej swój mecz rozegrał Lindner i D.S.Rail. Pierwsza połowa po zaciętej walce dla Lindnera (2-1). W drugiej połowie Lindner nie zwalniał tempa i zdobywał kolejne gole.

I LIGA
Zryw Rudnicze - lKS RUDNICZE 1-3
Bramki dla LKS Rudnicze: Kuba Nowak (2), Damian Chudziński (1).

Bramka dla Zrywu: Dawid Przybylski (1),
AGARICOS- Argus Przysieczyn 7-0
Bramki dla Agaricos: Jacek Witkiewicz (3), Hubert Nitka (2), Łukasz Berlik (1), Jarosław Kołodziej (1).
TRANSPORTŁAZISKA - Forestagri 7-2
Bramki dla Werkowa: Sebastian Janik (2).
Bramki dla Łazisk: Grzegorz Śmigielski (4), Paweł Pawłowski (1), Błażej Kowalski (1), Mateusz Stiller (1).
Lindner -D.S. Rail 5-2
Bramki dla Lindnera: Michał Nawrocki (1), Łukasz Mendel (1), Michał Witucki (1), Mateusz Potapenko (1).
Bramki dla D.S. Rail: Karol Zarzeczny (1), Robert Wawrzyniak (1).

II LIGA
MERXTARNOWOPAŁUCKIE- LZS Wiatrowo 11-3
Bramki dla MERX: Damian Ernst (5), Maciej Starzyński (2), Dawid Szpis (1), Artur Bartkowiak (1), Szymon Durak (1), Denis Ciesielski (1).
Bramki dla Wiatrowa: Michał Jahnz (1), Zbigniew Nowakowski (1), samobójcza.
Dieselek Rąbczyn- MTC Gapiński 1-9
Bramki dla MTC: Daniel Gebler (3),Marek Urbański (2), Patryk Grabiszewski (1), Kamil Gronowski (1), Mateusz Pospychała (1), Michał Markiewicz (1).
Bramka dla Dieselka: Leszek Każmierczak (1).
MACAPACA- ZPD Sobczak 4-2
Bramki dla Maca Paca: Jakub Nawrot(1), Przemysław Szmania (1), Władysław Adamczyk (1), Piotr Sosnowski (1).
Bramki dla ZPD: Marek Wolter (2).
Auto Serwis Pałuka- OKS Berdychowo 5-1
Bramki dla Pałuka: Michał Kucharski (2), Tomasz Ślesiński (1), Krzysztof Duplicki (1), Maciej Sobański (1).
Bramki dla Berdychowa : Szymon Walich (1).