Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Halówka: Kapitalny Agaricos i Werkowo

Jarek Ziółkowski
Faustmann wrócił do gry, ale jego mistrzowskie aspiracje ochłodził Agaricos, w drugiej lidze kapitalnie spisują się gracze Werkowa, którzy po serii zwycięstw włączyli się do walki o awans. W trzeciej lidze cały czas niepodzielnie rządzi Transport

Jedno z dwóch zaległych spotkań odrobił Faustmann, który pokonał Osadę 6-2. W weekend mający mistrzowskie aspiracje Faustmann zmierzył się z rewelacyjnym Agaricosem. I chociaż ci drudzy nie byli uważani za faworytów, to do przerwy prowadzili już 2-0. Wystarczyło 7 minut 2 połowy, żeby Agaricos zdobył kolejne 2 bramki. Faustmann wycofał bramkarza, co skrzętnie wykorzystał Agaricos, który wygrał całe spotkanie aż 6-0!

Czerwona latarnia rozgrywek TB Hydro przez prawie 10 minut prowadziła z Generali 1-0. Kolejne minuty należały jednak do Generali, które do przerwy prowadziło już 3-1. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Generali 5-2.

Wiele emocji dostarczyli kibicom zawodnicy PAXu, którzy po fenomenalnej pierwszej połowie prowadzili z faworyzowanym Nerazzurri 2-0. Wystarczyło jednak 5 minut, aby mistrzowie wyszli na prowadzenie 4-2. Wynik meczu na 5-2 ustalił w ostatnich sekundach Jaromir Nowak.

Kolejne 3 punkty na swoim koncie dopisali zawodnicy z Niemczyna, którzy do przerwy prowadzili z Osadą 2-0. Tuż po wznowieniu Osada złapała kontakt, ale MKS kontrolował sytuacje i zdobywał kolejne gole. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim wynikiem 6-1.

Coraz bliżej strefy spadkowej Rena, która po dość wyrównanej połowie przegrywała z Helladą 1-3. Druga połowa przebiegała już pod dyktando piłkarzy Hellady, którzy wygrali wysoko 8-2.

Równie sporo działo się w 2 lidze. Faworyzowany Wschód po 20 minutach przegrywał z przedostatnimi Łaziskami 2-3. W drugiej części gracze OKSu zdecydowanie dominowali, dzięki czemu wygrali ostatecznie 5-3.

Fotel lidera odzyskali Trumniarze, którzy wręcz roznieśli Artix Żelice 7-1. Ekipa Trumniarzy pewnym krokiem zmierza po awans do 1 ligi. Szykuje się ciekawa końcówka.

Kolejne 3 oczka na swym koncie mogą dopisać piłkarze Galapagos, którzy po 10 minutach prowadzili z silnym Berdychowem już 3-0. OKS potrzebował jednak 5 minut żeby złapać kontakt. Bramka Norberta Skrzypczaka z 27 minuty uspokoiła grę Galapagos, którzy mogli podwyższyć prowadzenie, zmarnowali jednak rzut karny. Ostatecznie Galapagos wygrało 4-2.

Wielkie strzelanie urządzili sobie gracze Wit-Gazu, chociaż mecz otworzyli gracze z Łekna. Po pierwszej Połowie Wit-Gaz prowadził z Pałukami już 4-2. Druga połowa to już kapitalna gra Wit-Gazu, który po 40 minutach prowadził 10-4. 6 goli w tym spotkaniu zdobył Jacek Witkiewicz.

W fenomenalnej dyspozycji w rundzie rewanżowej jest Werkowo, które wygrywa mecz za meczem. Tym razem piłkarze z Werkowa pokonali liderujący do ostatniej kolejki Wiatrowo 2-0 i do strefy premiowanej awansem tracą już tylko 3 oczka. Walka o awans będzie więc bardzo pasjonująca.

Kolejną porażkę w trzeciej lidze zanotowali gracze Wągrowiec United. Mimo dzielnej walki ulegli Extreme Łakina 1-5.

Ichociaż Ekogrunt Toniszewo prowadził z trzecim w tabeli Łęgowem 2-0, to kompletu punktów nie zainkasował. Obie ekipy podzieliły się punktami, gdy po 40 minutach na tablicy wyników widniało 3-3.

Od samego początku niepodzielnie rządzą trzecią ligą. Do tej pory nie znaleźli także pogromcy, a nawet drużyny, która urwałaby im chociaż 2 punkty. Mowa oczywiście o Transporcie Łaziska, który w praktycznie każdym meczu robi to, co tylko chce. W ostatniej kolejce nie było inaczej. A Transport już do przerwy wysoko prowadził ze Zrywem Rudnicze. I chociaż w drugiej części Zryw dwukrotnie trafił do siatki Transportu, to tej połowy do udanych zaliczyć nie mógł. Transport bezsprzecznie wygrał bardzo wysoko 19-2.

Dobrze radzi sobie również wicelider z Przysieczyna, który po pierwszej połowie meczu z Mebelkiem prowadził już 1-0. Po zmianie stron gracze z Przysieczyna potrzebowali zaledwie 7 minut, żeby zwiększyć swoje prowadzenie do 5 trafień. Mebelek odpowiedział tylko dwoma trafieniami i kolejne zwycięstwo Przysieczyna stało się faktem.

W ostatniej kolejce pauzowali gracze przedostatniego w tabeli Dieselka.