II Auto Moto Zlot w Gołańczy. Zabytkowe samochody i motocykle przyciągnęły miłośników motoryzacji [film, zdjęcia]

OPRAC.:
Tomasz Barylski
Tomasz Barylski
Gołańcz po raz kolejny gościła miłośników motoryzacji. W niedzielę, 21 maja na placu przy gołanieckim stadionie odbył się II Auto Moto Zlot, którego organizatorem są Auto Fani Gołańcz oraz Dzikie Szakale Gołańcz. Organizatorzy wydarzenia zadbali o liczne atrakcje, a głównym celem wydarzenia była zbiórka na rzecz Marcelinki Zorackiej.

Retro samochody i motocykle opanowały Gołańcz

Kultowe maluchy, czyli fiaty 126, retro mercedesy, polnezy, a nawet milicyjny "poldek", czyli fiat 126p. To tylko część pojazdów, które w niedzielne popołudnie zawitały na drugą edycją zlotu w Gołańczy. Uczestników wydarzenia powitał burmistrz, Mieczysław Durski, a następnie wystąpił zespół Degradacja.

Cała impreza odbywa się dzięki prywatnym sponsorom. Dziękujemy im za wsparcie dzięki któremu możemy zorganizować tę imprezę

- powiedzieli Tomasz Sudyka i Maciej Żywicki, organizatorzy II Auto Moto Zlotu w Gołańczy.

[video]55253[/video

Uczestnicy II Auto Moto Zlotu w Gołańczy wsparli zbiórkę na rzecz Marcelinki

Jak już wspomnieliśmy organizatorzy zadbali o atrakcje podczas niedzielnego wydarzenia. Zorganizowano m.in. konkurs na najgłośniejszy wydech motocykla i samochodu i wybrano najładniejszy pojazd i jednoślad. Na najmłodszych czekały gry i animacje. Warto dodać, że teren zlotu był chętnie odwiedzany nie tylko przez miłośników motoryzacji, ale również przez całe rodziny z dziećmi.

Jednak najważniejszym punktem dnia była charytatywna zbiórka na rzecz Marcelinki Zorackiej. Dochód z przeprowadzonej zbiórki i licytacji zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację dziewczynki. Dodatkowo w trakcie zlotu można było zapisać się do bazy dawców Szpiku DKMS i oddać krew.

II Auto Moto Zlot w Gołańczy. Zabytkowe samochody i motocykl...

Zobacz również na wagrowiec.naszemiasto.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na wagrowiec.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie