Juniorzy Zamku mistrzami okręgu!

WO
Juniorzy młodsi Zamku Gołańcz Mistrzami Okręgu Pilskiego.

Skład mistrzowskiej drużyny:  Kamil Kamiński, Adrian Poznański, Hubert Burzyński, Bartłomiej Iwiński, Bartosz Brenk, Patryk Pastuła, Dariusz From, Kamil Kędzior, Kamil Ślężak, Mateusz Szkudlarz, Bartosz Zabłocki, Dawid Weber, Kamil Zbonik, Michał Stróżewski i Kamil Dobrzykowski.
Juniorzy młodsi Zamku Gołańcz Mistrzami Okręgu Pilskiego. Drużyna Zamku Gołańcz, jak na lidera rozgrywek przystało, wygrała swój ostatni i decydujący o mistrzostwie Okręgu Pilskiego mecz z aktualnym wiceliderem tj. Gryfem w Zofiowie 3 – 2. Do przerwy juniorzy Zamku prowadzili 2 – 0, po golach: Kamila Kędziora i Bartosza Brenka. Po przerwie gospodarze zdołali wyrównać stan meczu na 2 – 2, ale decydującą akcję zakończoną trzecim golem Patryka Pastuły, przeprowadzili goście z Gołańczy i oni cieszyli się ze zwycięstwa. Po meczu otrzymali złote medale i puchar ufundowany przez Zarząd POZPN w Pile. To osiągnięcie jest też sukcesem trenera, Wiesława Poterskiego, który z tym zespołem pracuje czwarty sezon ( w ubiegłym roku drużyna była wicemistrzem Okręgu Pilskiego). Skład mistrzowskiej drużyny: Kamil Kamiński, Adrian Poznański, Hubert Burzyński, Bartłomiej Iwiński, Bartosz Brenk, Patryk Pastuła, Dariusz From, Kamil Kędzior, Kamil Ślężak, Mateusz Szkudlarz, Bartosz Zabłocki, Dawid Weber, Kamil Zbonik, Michał Stróżewski i Kamil Dobrzykowski. Wojciech Osuch
Trampkarze młodsi Zamku zajęli ostatecznie szóste miejsce na 17 drużyn w Okręgu Pilskim w kończącym się sezonie piłkarskim. Zespół stanowili zawodnicy z rocznika 2000 i 1999. Awans do najlepszej szóstki należy uznać za sukces. Skład drużyny : K. Newski, M. Kędziora, P. Zadroga, K. Kelm, M. Dobrzykowski, M. Hojnacki, D. Zych, Sz. Kempczyński, O. Łoś, P. Poznański, R. Ptak, D. Kelm, K. Wachowiak, J. Przesławski, A. Duszyński. Trenerem zespołu w rundzie wiosennej był Tomasz Zieliński. Po tej wygranej Zamek umocnił się na trzeciej pozycji w tabeli. W rundzie wiosennej gołaniecki zespół był rewelacją tegorocznych rozgrywek, bowiem z 32 punktami zajął drugą lokatę w tabeli, za absolutnym liderem z Szydłowa (39 punktów). Skład Zamku w ostatnim meczu: Hudziński, Wieczorkowski, Januchowski, Słoma, Dobrzykowski, Berdych, Jurga, Modry, Lijewski, Durski, Gimzicki, Poterski i Nadoliński. Orliki Zamku Gołańcz wygrali w swojej grupie eliminacyjnej i awansowali do turnieju finałowego na szczeblu Okręgu Pilskiego, który odbędzie się w Gołańczy 3 czerwca o godz. 14.00 . W finale zagra 6 najlepszych zespołów, a zespół z Gołańczy bronić będzie tytułu mistrzowskiego zdobytego w ubiegłym roku. Drużynę prowadzi trener Tomasz Zieliński.