Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Juniorzy młodsi Zamku Gołańcz Mistrzami Okręgu Pilskiego....

Juniorzy Zamku mistrzami okręgu!

Juniorzy młodsi Zamku Gołańcz Mistrzami Okręgu Pilskiego. Drużyna Zamku Gołańcz, jak na lidera rozgrywek przystało, wygrała swój ostatni i decydujący o mistrzostwie Okręgu Pilskiego mecz z aktualnym wiceliderem tj. Gryfem w Zofiowie 3 – 2. Do przerwy juniorzy Zamku prowadzili 2 – 0, po golach: Kamila Kędziora i Bartosza Brenka. Po przerwie gospodarze zdołali wyrównać stan meczu na 2 – 2, ale decydującą akcję zakończoną trzecim golem Patryka Pastuły, przeprowadzili goście z Gołańczy i oni cieszyli się ze zwycięstwa. Po meczu otrzymali złote medale i puchar ufundowany przez Zarząd POZPN w Pile. To osiągnięcie jest też sukcesem trenera, Wiesława Poterskiego, który z tym zespołem pracuje czwarty sezon ( w ubiegłym roku drużyna była wicemistrzem Okręgu Pilskiego). Skład mistrzowskiej drużyny: Kamil Kamiński, Adrian Poznański, Hubert Burzyński, Bartłomiej Iwiński, Bartosz Brenk, Patryk Pastuła, Dariusz From, Kamil Kędzior, Kamil Ślężak, Mateusz Szkudlarz, Bartosz Zabłocki, Dawid Weber, Kamil Zbonik, Michał Stróżewski i Kamil Dobrzykowski.

Oburzenie po kondolencjach Andrzeja Dudy. "Lepiej byłoby nic nie pisać"