We wtorek, 7 listopada, kilka minut przed 8.00 na ul. Kcyńskiej w Wągrowcu doszło do potrącenia nastolatki. Zdarzenie miało miejsce w okolicy przejścia dla pieszych.
Kierująca autem - jadąca od strony marketu Lidl, w kierunku stacji Orlen - na wysokości Wągrowieckiej Fabryki Mebli zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Po przejściu pieszych, kiedy ruszyła pojazdem, kilka metrów za przejściem, na jezdnię weszła nastolatka, która została potrącona. Na ten moment nie są jeszcze znane jej obrażenia, trafiła do szpitala w Poznaniu.
- relacjonuje oficer prasowy KPP Wągrowiec, asp. Dominik Zieliński
Policjanci wstępnie ocenili, że 15-latka przechodziła w miejscu niedozwolonym, czyli za przejściem, czym przyczyniła się do zdarzenia drogowego. W trakcie przechodzenia prawdopodobnie korzystała także z telefonu komórkowego.
Okoliczności zdarzenia nadal są analizowane.

Kobieta dachowała oplem na serpentynach
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?