Powiat wągrowiecki. Bezpłatne zabiegi fizjoterapeutyczne dla seniorów. Gdzie można z nich skorzystać?

Monika Zaganiaczyk
Monika Zaganiaczyk
Udostępnij:
Seniorzy z dwóch gmin w powiecie wągrowieckim mogą skorzystać z bezpłatnych zabiegów fizjoterapeutycznych. Sprawdź, kto może się na nie zapisać i jak może to zrobić.

Dwie gminy z powiatu wągrowieckiego zapraszają seniorów do udziału w bezpłatnych zabiegach fizjoterapeutycznych. Z ofertą do najstarszych mieszkańców gminy wyszły gminy: Gołańcz i Damasławek.

Zabiegi fizjoterapeutyczne dla mieszkańców miasta i gminy Gołańcz

W gminie Gołańcz podstawowym warunkiem uczestnictwa jest potwierdzona przez lekarza konieczność korzystania z takich zabiegów ze względu na stan zdrowia oraz wiek powyżej 60 roku życia. Ponadto pierwszeństwo mają niesamodzielne osoby starsze oraz osoby, które wcześniej nie korzystały z tych świadczeń.

- Zabiegi będą prowadzone w Gabinecie Rehabilitacyjnym w Gołańczy, przy ul. Libelta 4, a w szczególnie uzasadnionych przypadkach w warunkach domowych. Wniosek o przyznanie tej formy pomocy należy złożyć w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gołańczy, który po stwierdzeniu zasadności ich przyznania wystawi decyzję uprawniającą do pomocy - poinformowali przedstawiciele gminy Gołańcz.

Szczegóły: Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Libelta 4 lub pod nr tel. 571 234 426 lub 571 233 997.

ZOBACZ TAKŻE

Zabiegi fizjoterapeutyczne dla mieszkańców gminy Damasławek

W Damasławku podstawowym warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wiek: 60 lat kobiety i 65 lat mężczyźni. Pierwszeństwo mają niesamodzielne osoby starsze oraz osoby, które wcześniej nie korzystały z tych świadczeń. Dla każdego uczestnika przygotowany zostanie indywidualny 10 godzinny pakiet zabiegów.

- Zabiegi będą prowadzone w Damasławku przy ulicy Rynek 4, a w szczególnie uzasadnionych przypadkach w warunkach domowych. Skierowanie uprawniające do skorzystania z usług wystawia Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Damasławku po wykonaniu przez fizjoterapeutę wstępnej oceny potrzeb oraz o powstały w jej wyniku plan terapii - informuje urząd.

Szczegóły: GOPS Damasławek: 516191682 lub 505129030, Gabinet Fizjoterapii: 501062484.

ZOBACZ TAKŻE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Koniec stanu epidemii w Polsce

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie