Redakcja naszemiasto.pl w Wielkopolsce - skontaktuj się z nami!

redakcja
W serwisie naszemiasto.pl znajdziesz ciekawe wiadomości lokalne z ponad 500 miast i 16 regionów Polski, w tym z Wielkopolski. Właścicielem portali jest Grupa Polska Press, jeden z największych wydawców w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Sprawdź, jak się skontaktować z redakcją naszemiasto.pl.

Nasi reporterzy działają w całej Wielkopolsce. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nie tylko dostarczamy informacji, ale także interweniujemy w Waszych sprawach.


CZEKAMY NA INFORMACJE OD WAS, ZDJĘCIA, FILMY

mail: redakcja@glos.com


Redakcja naszemiasto.pl - Wielkopolska

Poznań

  • Katarzyna Kulik-Libuda
  • tel. 502 499 450
  • katarzyna.kulik@polskapress.pl

Chodzież

  • Bożena Wolska
  • tel. 502 499 703
  • bozena.wolska@polskapress.pl
  • Dariusz Olejniczak
  • tel. 502 499 356
  • dariusz.olejniczak@polskapress.p

Gniezno

  • Jerzy Nowakowski
  • tel. 502 499 722
  • jerzy.nowakowski@polskapress.pl
  • Paweł Brzeźniak
  • tel. 502 499 765
  • pawel.brzezniak@polskapress.pl
  • Hanna Komorowska
  • tel. 698 635 677
  • hanna.komorowska@polskapress.pl

Grodzisk Wielkopolski

  • Anna Borowiak
  • tel. 535 785 035
  • anna.borowiak@polskapress.pl

Nowy Tomyśl

  • Anna Wyrwa-Sadowska
  • tel. 502 499 737
  • anna.wyrwa@polskapress.pl
  • Dominika Kapałka
  • tel. 514 800 939
  • dominika.kapalka@polskapress.pl

Kalisz

  • Mariusz Kurzajczyk
  • tel. 502 499 351
  • mariusz.kurzajczyk@polskapress.pl
  • Andrzej Kurzyński
  • tel. 698 635 640
  • andrzej.kurzynski@polskapress.pl
  • Bartłomiej Hypki
  • tel. 502 499 743
  • bartłomiej.hypki@polskapress.pl
  • Ewelina Andrzejczak
  • tel. 502 499 352
  • ewelina.andrzejczak@polskapress.pl

Konin

  • Bartłomiej Bolczyk
  • tel. 698 635 666
  • bartlomiej.bolczyk@polskapress.pl
  • Krzysztof Nowak
  • tel. 608 213 421
  • krzysztof.nowak@polskapress.pl

Kościan

  • Andrzej Rajewicz
  • tel. 502 499 763
  • andrzej.rajewicz@polskapress.pl

Krotoszyn

  • Łukasz Cichy
  • tel. 514 800 938
  • lukasz.cichy@polskapress.pl

Leszno

  • Anna Szklarska-Meller
  • tel. 514 800 942
  • anna.szklarska-meller@polskapress.pl
  • Karolina Bodzińska
  • tel. 695 876 289
  • karolina.bodzinska@polskapress.pl
  • Michał Wiśniewski
  • tel. 601 50 50 94
  • michal.wisniewski@polskapress.pl
  • Anna Machowska
  • tel. 600 243 872
  • anna.machowska@polskapress.pl

Międzychód

  • Krzysztof Sobkowski
  • tel. 502 499 788
  • krzysztof.sobkowski@polskapress.pl

Oborniki

  • Daria Przybysz
  • tel. 698 635 690
  • daria.goszcz@polskapress.pl
  • Szymon Filipowski
  • tel. 570 433 595
  • szymon.filipowski@polskapress.pl

Piła

  • Martin Nowak
  • tel. 536 046 500
  • martin.nowak@polskapress.pl
  • Agnieszka Świderska
  • tel. 502 499 731
  • agnieszka.swiderska@polskapress.pl

Pleszew

  • Piotr Fehler
  • tel. 667 170 377
  • piotr.fehler@polskapress.pl
  • Damian Cieślak
  • damian.cieslak@polskapress.pl

Rawicz

  • Jakub Latusek
  • tel. 502 499 908
  • jakub.latusek@polskapress.pl

Szamotuły

  • Magda Prętka
  • tel. 505 180 509
  • magda.pretka@polskapress.pl

Śrem

  • Katarzyna Baksalary
  • tel. 691 770 013
  • katarzyna.baksalary@polskapress.pl
  • Bartosz Klimczuk
  • tel. 514 800 957
  • bartosz.klimczuk@polskapress.pl

Wągrowiec

  • Arkadiusz Dembiński
  • tel. 698 635 613
  • arkadiusz.dembinski@polskapress.pl
  • Monika Dziuma
  • tel. 698 635 630
  • monika.dziuma@polskapress.pl

Wolsztyn

  • Natalia Krawczyk
  • tel. 693 220 496
  • natalia.krawczyk@polskapress.pl

Września

  • Adrianna Jackowiak
  • tel. 665 954 525
  • adrianna.jackowiak@polskapress.pl

Zbąszyń

  • Dorota Michalczak
  • tel. 518 683 986
  • tel. 695 733 541
  • dorota.michalczak@polskapress.pl

Koordynator w Wielkopolsce

  • Marcin Fuszpaniak
  • tel. 502 499 745
  • marcin.fuszpaniak@polskapress.pl

Lokalna reklama, marketing i ogłoszenia

  • Poznań Angela Sienna-Kostrzewa 502 499 770 angela.sienna-kostrzewa@polskapress.pl
  • Dorota Rutkowska - Wojtczak 514 800 948 dorota.rutkowska@polskapress.pl
  • Marlena Konieczna 514 800 952 marlena.konieczna@polskapress.pl
  • Barbara Skrzypczak 514 800 953 barbara.skrzypczak@polskapress.pl
  • Karolina Potęga 514 800 954 karolina.potega@polskapress.pl
  • Maja Bereszyńska 502 322 995 maja.bereszynska@polskapress.pl
  • Aneta Biskupska 502 499 767 aneta.biskupska@polskapress.pl
  • Szymon Czerniak 502 499 700 szymon.czerniak@polskapress.pl
  • Radosław Cwojdziński 502 499 590 radoslaw.cwojdzinski@polskapress.pl
  • Piła (obsługuje powiaty: pilski, czarnkowsko-trzcianecki, złotowski)
  • Krystyna Jakuć - 502 499 751 krystyna.jakuc@polskapress.pl
  • Adrianna Machajewska 797 607 925 adrianna.machajewska@polskapress.pl
  • Chodzież Kamila Wyka-Maroszek 502 499 778 kamila.wyka-maroszek@polskapress.pl
  • Oborniki Izabela Jankowiak - 514 800 943 izabela.jankowiak@polskapress.pl
  • Międzychód Artur Nowak - 514 800 945 artur.nowak@polskapress.pl
  • Szamotuły Agnieszka Wiśniewska - 797 607 920 agnieszka.wisniewska@polskapress.pl
  • Wągrowiec Oksana Gapińska - 514 800 958 oksana.gapinska@polskapress.pl
    Monika Smogulecka -698 635 722 monika.smogulecka@polskapress.pl
  • Gniezno (obszar NM Gniezno, Września, Słupca) Sylwia Zalaszewska 797 607 921 sylwia.zalaszewska@polskapress.pl
  • Iwona Ogórkiewicz kom. 502 499 738 iwona.ogorkiewicz@polskapress.pl
  • Śrem (obszar Śrem, Środa Wlkp.) Agnieszka Fabijańska 797 607 917 agnieszka.fabijanska@polskapress.pl
  • Anna Manikowska 514 800 950 anna.manikowska@polskapress.pl
  • Kościan Katarzyna Patalas 502 499 009 katarzyna.patalas@polskapress.pl
  • Grodzisk Wlkp. Joanna Dorna - obszar NM Grodzisk Wlkp. 698 635 705 joanna.dorna@polskapress.pl
  • Kinga Fogel - obszar NM Nowy Tomyśl, Zbąszyń, Opalenica 502 499 744 kinga.fogel@polskapress.pl
  • Wolsztyn Lilianna Napieralska 691 770 082, lilianna.napieralska@polskapress.pl
  • Leszno (obszar NM Leszno, Rawicz, Gostyń) Jakub Lajtke, 606 930 800, jakub.lajtke@polskapress.pl
  • Kalisz/ Ostrów Wlkp. Katarzyna Wojakowska - Ciupek 502 499 363 katarzyna.wojakowska-ciupek@polskapress.pl
  • Pleszew/Jarocin Magdalena Wrzesińska 797 607 923 magdalena.wrzesinska@polskapress.pl
  • Krotoszyn Natalia Kubiak 797 607 919 natalia.kubiak@polskapress.pl
  • Konin, Koło, Turek Dominik Szczap 502 499 750 dominik.szczap@polskapress.pl

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT

Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl

PROJEKTY SPECJALNE

Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl
Kontakt centralny


Sekretarz redakcji naszemiasto.pl

  • Mariola Szczyrba
  • tel. 519 503 539
  • mariola.szczyrba@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT

  • Marcin Monik
  • marcin.monik@polskapress.pl

MARKETING

  • Przemysław Popowski
  • przemysław.popowski@polskapress.pl

BIURO REKLAMY

Team Leader

  • Ewa Badowicz
  • tel. 698 635 707
  • ewa.badowicz@polskapress.pl

Head Group Manager

  • Artur Mielcarek
  • tel. 502 499 945
  • artur.mielcarek@polskapress.pl

Mobilnych ołtarzy jednak nie będzie?

Wideo

Materiał oryginalny: Redakcja naszemiasto.pl w Wielkopolsce - skontaktuj się z nami! - Poznań Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie