Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Zwycięska licytacja WOŚP - druhny z Ochotniczej Straży Pożarnej w Siennie odwiedziły Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu

OPRAC.:
Alicja Tylkowska
Alicja Tylkowska
Druhny OSP Sienno zrealizowały wygraną licytację WOŚP!
Druhny OSP Sienno zrealizowały wygraną licytację WOŚP! mł. kpt. Waldemar Szymkowiak, dowódca JRG
Dzień pobytu w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu, to była wygrana w jednej z licytacji, które odbywały się podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wągrowcu. Wygrana została zrealizowana!

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wągrowcu już dawno za nami. Obecnie realizowane są różne wygrane w licytacjach, które wtedy się odbywały. Jedną z nich był dzień pobytu w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu. Tę licytację wygrał Tomasz Sadek. Wygrana jednak trafiła do rąk Jego żony Agaty i córki Małgorzaty. Obie panie są druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Siennie.

Wizyta odbyła się zgodnie ze strażackim porządkiem dnia

O 8.00 odbyła się zmiana służby w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej.

Po zmianie służby, wspólnym śniadaniu i zapoznaniu z załogą, która w tym dniu pełniła służbę, obie druhny brały czynny udział w działaniach ratowniczych podczas pożaru garażu, gdzie poszkodowana została jedna osoba, którą trzeba było ewakuować z płonącego warsztatu i udzielić kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu. Na szczęście, to tylko ćwiczenia zorganizowane przez dowódcę JRG. Po ćwiczeniach Komendant Powiatowy PSP mł. bryg. Jacek Rochowiak zaprosił obie panie na wspólne spotkanie, w trakcie którego omówił szczegółowo wszystkie wydziały i ogólne funkcjonowanie Komendy Powiatowej PSP w Wągrowcu.

- poinformował mł. kpt. Waldemar Szymkowiak, dowódca JRG
Na spotkaniu omówiono również działanie symulatora zagrożeń pożarowych.

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze

Cała załoga Jednostki Ratowniczo Gaśniczej, zaangażowana w umilenie wizyty, pokazała wszystkie wozy bojowe i sprzęt, którym dysponuje JRG Wągrowiec. Na zakończenie wizyty nasze koleżanki zjadły wspólny obiad przygotowany męską dłonią przez strażaków, a komendant wręczył upominki.

- dodaje mł. kpt. Waldemar Szymkowiak
Na zakończenie spotkania nie zabrakło również wspólnej fotografii.

od 7 lat
Wideo

Wyniki II tury wyborów samorządowych (sondaż)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wagrowiec.naszemiasto.pl Nasze Miasto