Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

200 lat śpiewano Pani Mariannie Klupczyńskiej, pensjonariuszce Domu Opieki – Nasz Dom w Jabłkowie, gmina Skoki, która skończyła 100 lat!

OPRAC.:
Alicja Tylkowska
Alicja Tylkowska
Urząd Miasta i Gminy Skoki/Franciszek Szklennik
Marianna Klupczyńska, pensjonariuszka Domu Opieki – Nasz Dom w Jabłkowie w gm. Skoki, obchodziła jubileusz setnych urodzin! Jubilatkę odwiedził włodarz Gminy Skoki, Tadeusz Kłos - gości było mnóstwo!

100-lecie urodzin obchodziła Pani Marianna Klupczyńska, która, od kilku lat, mieszka w Domu Opieki – Nasz Dom w Jabłkowie, w gminie Skoki. Pani Marianna urodziła się w Swarzędzu, ale mieszkała również w Olsztynie, Gdańsku i Sopocie.

Z życzeniami, kwiatami i upominkiem przybyli do Marianny Klupczyńskiej: burmistrz miasta i gminy Tadeusz Kłos, Blanka Gaździak – Sekretarz Gminy oraz Joanna Wolicka – Przywarty – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Skokach. Byli także członkowie rodziny Jubilatki oraz mieszkańcy DPS-u. W intencji Jubilatki została także odprawiona msza święta.

- informuje skocki magistrat

Goście zaśpiewali Szanownej Jubilatce "200 lat"

Pani Marianna Klupczyńska, to osoba bardzo energiczna. Wiedzą o tym tak pensjonariusze Domu Opieki, jak i personel, którzy byli obecni - łącznie z bliskimi Jubilatki - na uroczystości. Gości zatem było mnóstwo. Burmistrz, Tadeusz Kłos, na ręce Pani Marianny, złożył piękny bukiet kwiatów, gratulacje oraz upominek z miłymi życzeniami

Staramy się pamiętać o pięknych jubileuszach mieszkańców naszej Gminy i to bez względu na to, czy są tu od zawsze, czy przebywają od pewnego czasu. Życzymy Pani wszelkiej pomyślności i zdrowia oraz szerokiego grona przyjaciół. Jestem zaszczycony, że mogę złożyć na Pani ręce życzenia, podarować bukiet kwiatów i wręczyć nasz upominek.

Nasza Redakcja życzy Pani Mariannie Klupczyńskiej jeszcze wielu lat w zdrowiu, z niespożytą, jak dotąd, energią oraz w otoczeniu wyłącznie życzliwych ludzi

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wagrowiec.naszemiasto.pl Nasze Miasto