Nielba zwycięska w Ciechanowie! Świetny mecz Dariusza Widzińskiego!

Artur Woźniak
Mecz 10 kolejki w I lidze grupy A piłkarzy ręcznych pomiędzy Jurandem Ciechanów a Nielbą Wągrowiec był bardzo szalony, w którym to gospodarze prowadzili nawet pięcioma bramkami, a na koniec to żółto-czarni wywieźli pięciobramkowe zwycięstwo

CKS JURAND CIECHANÓW - MKS NIELBA WĄGROWIEC 33:38 (19:17)
bramki: Dariusz Widziński 15, Paweł Gregor 8, Mateusz Pacała 5, Marek Boneczko 3, Bartosz Świerad 2, Łukasz Hoffmann 2, Patryk Skrzypczak 1, Paweł Smoliński 1, Mateusz Matlach 1

Zawodnicy z Ciechanowa już po 3. minutach prowadzili w tym meczu 2:0, ale pięć bramek z rzędu zdobytych przez Dariusza Widzińskiego spowodowały, że w 8. minucie Nielba wyszła na prowadzenie (3:5). Od 13. minuty przy wyniku 7:7 coś się zacięło w grze żółto-czarnych, którzy w 22. minucie przegrywali już nawet różnicą pięciu bramek (14:9), szczypiorniści z Ciechanowa już nie oddali prowadzenia w pierwszej części spotkania i schodzili do szatni prowadząc z Nielbą 19:17.

Początek drugiej połowy to bramka za bramkę, ale tylko do 35. minuty, bo wtedy wągrowczanie zdobyli cztery bramki z rzędu (37 minuta, 22:23).

Na dwanaście minut przed końcem gospodarze przegrywali z Nielbą różnicą jednej bramki (30:31), ale to był tylko chwilowy moment w którym Nielba pozwoliła na złapanie kontaktu, później Dariusz Widziński i spółka odjechała rywalom na przewagę pięciu trafień, którego już nie oddali do końca meczu i ostatecznie Nielba cieszyła się z cennego zwycięstwa z Jurandem Ciechanów!