Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Problemy alkoholowe oraz niebezpieczne zwierzęta, wśród priorytetów dzielnicowych

OPRAC.: Red.
KPP Wągrowiec
Wągrowieccy policjanci sukcesywnie pokazują, jakie działania realizują – prócz tych bieżących. Jedną z gałęzi szczególnie policjantów dzielnicowych, jest reagowanie na problemy danych społeczności z terenów, na których służbę policjanci pełnią.

Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu aspirant Dominik Zieliński, plan priorytetowy, to narzędzie, stworzone przez dzielnicowego na podstawie kontaktu ze społeczeństwem, uwagami od mieszkańców, a także wskazań Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

- W ramach planu priorytetowego dzielnicowy przez pół roku pracuje nad rozwiązaniem konkretnego problemu, który występujące w jego rejonie służbowym, a jest uciążliwy dla mieszkańców. Po upływie sześciu miesięcy kończy realizację planu, o ile osiągnie zakładane cele, lub kontynuuje do czasu ich zrealizowania.

Dzielnicowym w Rejonie II miasta Wągrowiec jest st. asp. Dawid Koza, tel. 786 - 936 - 547, mail: [email protected].
Rejon numer II obejmuje konkretne ulice miasta Wągrowiec - ul : Aleja Polinova,  Berdychowska, Cicha,  Daleka, Gnieźnieńska , Grunwaldzka,  Harcerska,  Jankowska,  Ks. Wujka, Główna Osiedla, Kręta, Krótka, Łączna, Łąkowa,  Marcinkowo,  Moniuszki, Okrężna,  Os. Przy Skrzyżowaniu Rzek, Piaskowa do nr 27 i 28,  Pl. Zwycięstwa,  Południowa,  Powstańców Wlkp., Przecznica, Skocka, Skośna, Skrajna, Spokojna, Pawła E. Strzeleckiego, Targowa, Taszarowo, Taszarowska, Wiejska,  Wierzbowa, Zaułek, Zespołowa.

Zagrożeniem objętym planem priorytetowym w tym półroczu przez dzielnicowego w rejonie służbowym jest naruszenie przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, gdzie przy ul. Zespołowej w Wągrowcu spożywany jest alkohol na placu zabaw co dalej przyczynia się do częstego zakłócenia ładu i porządku a także występuje zjawisko grupowania się małoletnich.

Dzielnicowym w rejonie VII gminy Wągrowiec jest mł. asp. Marta Szulc , tel. 786 - 936 – 551, mail: [email protected].

Rejon VII obejmuje konkretne miejscowości Gminy Wągrowiec: Bobrowniki, Czekanowo, Dębina, Długa Wieś, Jakubowo, Józefowo, Kurki, Łęgowo, Mikołajewo, Ostrowo Młyn, Pokrzywnica, Potulice, Potuły, Przysieczyn, Przysieka,  Rudnicze,  Rudniczyn,  Runowo,  Runowskie, Runówko, Wiatrowiec, Wiatrowo, Wiatrowo Las, Żelazka, Żelice.

Zagrożeniem objętym planem priorytetowym w tym półroczu przez dzielnicowego w rejonie służbowym są agresywne zwierzęta, niezachowanie ostrożności podczas ich trzymania przez właścicieli. Psy atakują przechodniów, czy rowerzystów.

od 7 lat
Wideo

Dziennik Bałtycki. Pod Chojnicami wykopano samolot z II wojny

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wagrowiec.naszemiasto.pl Nasze Miasto