Rozpoczęła się 22 edycja Mundialito.Zobacz zdjęcia z pierwszych piłkarkich zmagań

KAZ
Dziś odbyły się pierwsze rozgrywki legendarnego turnieju "Mundialito" w najmłodszej grupie wiekowej

Dzisiaj oficjalnie rozpoczął się XXII Turniej Piłki Nożnej Drużyn Osiedlowych "Mundialito 2012" w Szkole Podstawowej nr 4.

W turnieju wzięło udział sześć drużyn w kategorii wiekowej do lat 11. Grupy nosiły nazwy drużyn grających w Mistrzostwach EURO 2012. Każdy mecz trwał 24 minuty, z dwuminutową przerwą między połowami. Całe zgrupowanie rozpoczął się meczem Polska vs Anglia, gdzie to Polacy byli górą, zdobywając cztery bramki. Anglicy, niestety, pozostali na jednej.

Kolejny mecz rozpoczął się pół godziny później, a więc o 11.30, gdzie o bramki walczyła Francja z Hiszpanią. W tym przypadku, to nie Hiszpania, tak jak na Euro 2012 zwyciężyła. Ostatecznie poległa zdobywając tylko jedną, honorową bramkę.

Później kolejno wystąpiły grupy: Szwecji z Portugalią (2:8), Anglii z Hiszpanią ( 7: 0), Polski z Portugalią ( 15:0 ), Francji ze Szwecją ( 17: 0), a turniej zakończył się meczem Portugalii z Hiszpanią ( 6:0 )
Następne rozgrywki już jutro, od godziny 11:00 na Orliku przy SP 4 w Wągrowcu. Ostatnia drużyna Polska vs Hiszpania zacznie walkę o bramkę o14.30.