Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Najlepszy użytkownik Wągrowieckiego Roweru Miejskiego został wytypowany! W tym sezonie pokonał dystans 1840 kilometrów!

OPRAC.:
Alicja Tylkowska
Alicja Tylkowska
Urząd Miejski Wągrowiec
Na koniec każdego sezonu Wągrowieckiego Roweru Miejskiego typuje się najlepszego użytkownika, czyli osobę, która przejechała najwięcej kilometrów na miejskich jednośladach. Kto zdobył ten tytuł w tym roku?

Ciepły czas i kolejny, piąty sezon Wągrowieckiego Roweru Miejskiego dobiegły końca. Miejskie jednoślady służą dzielnie mieszkańcom miasta w codziennych przejazdach, bez konieczności oczekiwania na autobus. Rośnie też ich popularność! Tegoroczny sezon ten rozpoczął się 15 marca i zakończył 30 listopada. Jednoślady znalazły się w magazynach Zakładu Komunikacji Miejskiej, gdzie będą sukcesywnie przechodzić przeglądy i naprawy, by rozpocząć kolejną edycję w pełni sprawnie.

Najlepszy użytkownik WRM w tym sezonie przejechał 1840 kilometrów!

To Zbigniew Reis, który, jak sam twierdzi, jeździ głównie w letnie poranki, bo to dla Niego najlepszy czas na rowerowe spacery.

W siedzibie Zakładu Komunikacji Miejskiej, operatora systemu WRM, odbyło się okolicznościowe spotkanie burmistrza Jarosław Berendta z miłośnikiem miejskich rowerów. Burmistrz pogratulował Zbigniewowi Reisowi pokonanego w tym roku dystansu oraz podziękował za czynną promocję systemu WRM.

- informuje Urząd Miejski w Wągrowcu.

Podziękowania zostały również złożone, przez Jarosława Berendta, Adamowi Skrzyckiemu - pracownikowi ZKM, który każdego dnia, wcześnie rano, dostarcza rowery do poszczególnych stacji oraz dokonuje bieżących napraw jednośladów.

WRM uruchomiono w 2019 roku

O tym, że popularność tego, łatwego w obsłudze, środka lokomocji wzrasta z każdym sezonem, świadczą statystyki.

W pierwszym sezonie liczba użytkowników wynosiła 2724 osoby, a obecnie, to ponad 8600! Przemawia za tym również ponownie rekordowa liczba przejechanych kilometrów. W zakończonym sezonie użytkownicy WRM wykręcili ponad 281 tysięcy km (ubiegłoroczny łączny przejechany dystans wynosił ponad 237 tysięcy km), na co potrzebowali ponad 36 tysięcy godzin.

- dodaje wągrowiecki magistrat

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Sukces Neuralink - pacjent steruje komputerem siłą myśli

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wagrowiec.naszemiasto.pl Nasze Miasto