Praca Grupa Silikaty

Artykuł sponsorowany

„Grupa SILIKATY” Sp. z o.o. jest wiodącym producentem bloczków i cegieł wapienno- piaskowych- ściennych materiałów budowlanych.
Poszukujemy kompetentnych i zmotywowanych osób na stanowiska:

Operator Automatu Formującego
Miejsce pracy: Zakład Przysieczyn, Przysieczyn 6, 62-100 Wągrowiec

Obowiązki:

• Obsługa automatu formującego do wytwarzania wyrobów,
• Kontrola i weryfikacja dostarczonych wózków hartowniczych,
• Zataczanie wyrobów do autoklawów,
• Obsługa przesuwnicy i wciągarki wózków hartowniczych,
• Prawidłowa eksploatacja i kontrola sprawności powierzonego sprzętu.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Wykształcenie zawodowe lub średnie,
• Umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność, dyspozycyjność.

Oferujemy:

• Stabilny i transparentny system wynagrodzenia,
• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
• Przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy.

Operator Linii Pakietyzacji

Obowiązki:

• Obsługa i automatycznej linii pakietyzacji wyrobów,
• Kontrola jakości dostarczanych palet i oznaczanie pakietyzowanych wyrobów,
• Obsługa przesuwnicy zagłębionej, foliarki i paskarki,

Wymagania:

Oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i List motywacyjny na adres:

e- mail:

[email protected]

lub
„Grupa SILIKATY” Sp. z o.o.
Przysieczyn 6
62-100 Wągrowiec

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w dokumentach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 2015, poz. 2135 ze zm.)”.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest „Grupa SILIKATY” Sp. z o.o., Kruki, ul. Nowowiejska 33, 07-415 Olszewo Borki. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 2015, poz. 2135 ze zm.). Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!