MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Spotkanie wielkanocne w Dziennym Domu Seniora. Ciepła atmosfera udzieliła się wszystkim obecnym. Były również serdeczne życzenia

Alicja Tylkowska
Alicja Tylkowska
Śniadanie Wielkanocne w Dziennym Domu Seniora w Wągrowcu - 22.03.2024
Śniadanie Wielkanocne w Dziennym Domu Seniora w Wągrowcu - 22.03.2024 Alicja Tylkowska
Wielkanoc, to wiosenne święto, które jest głęboko zakorzenione w naszej tradycji. Do typowych obchodów jest jeszcze trochę czasu, ale uczestnicy Dziennego Domu Seniora wyprzedzili nieco czas i spotkali się na wspólnym śniadaniu, właśnie w klimacie wielkanocnym

Sala Dziennego Domu Seniora (DDS) w Wągrowcu wypełniona była po brzegi, ale nie tylko uśmiechniętymi seniorami - to był także klimat wiosny i zbliżających się świąt wielkanocnych. Na spotkaniu ze śniadaniem wielkanocnym obecni byli również zaproszeni goście, wśród których można wymienić burmistrza Wągrowca, Jarosława Berendta, Przewodniczącego Rady Miejskiej, Jakuba Zadrogę oraz dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Grzegorza Tomaszewskiego.

Szanowni seniorzy i goście. Czas Wielkanocy, to czas odnowy. Składam Wam, tradycyjnie, życzenia smacznego jajka

- przywitał przybyłych Grzegorz Tomaszewski

Życzenia złożyli również zaproszeni goście

Drodzy seniorzy. Te święta, są przede wszystkim świętami nadziei, rodzącego się życia, zdrowia i optymizmu. Nie ma w życiu nic cenniejszego, jak czynienie dobra na każdym kroku. Życzę Państwu wszystkiego najlepszego - zdrowia, bo nie ma nic cenniejszego oraz pokoju. Te dwie cechy są najważniejsze

- powiedział burmistrz, Jarosław Berendt

Ciepłych słów nie omieszkał także przekazać Jakub Zadroga, Przewodniczący Rady Miejskiej

Życzę Państwu szacunku i życzliwości wzajemnej. Niech ten pokój, o którym mówił burmistrz, będzie zawsze w naszych sercach i przekazujmy go innym. Poza tym życzę uśmiechu i pozytywnego nastawienia. Pamiętajmy zawsze o drugim człowieku. Wszystkiego najlepszego.

To wspaniałe, wielkanocne śniadanie umilił wszystkim także Chór "Echo" z Wągrowca, pod kierunkiem Tomasza Kotwicy, działający przy Dziennym Domu Seniora, który wykonał 4 utwory w świątecznym klimacie.

Jak zwykle uczestnicy DDS mieli sobie wiele do powiedzenia, a dyskusje przeprowadzali przy suto zastawionych stołach z tradycyjnymi, wielkanocnymi potrawami. Była więc sałatka jarzynowa, jajko w majonezie, biała kiełbasa i baba wielkanocna.

Nasza redakcja wszystkim seniorom, z okazji Wielkanocy, składa życzenia zdrowia, codziennej radości i nieustannie wiosennego serca - w każdym momencie życia.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dlaczego lato sprzyja miłości?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wagrowiec.naszemiasto.pl Nasze Miasto